Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Кайсиева градина
110 000 €
215 141.30 лв.

(1 833 €, 3 585.04 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 12:22 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 95 пъти.
Площ:
60 m2
Етаж:
6-ти от 8
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Admiral Real Estate Предлагаме за продажба модерен двустаен апартамент в новострояща се сграда Авеню , разположена в предпочитания квартал Кайсиева градина. Жилището е с площ от 60 кв.м и се намира на шести етаж от общо осем, в сграда с асансьор, проектирана с внимание към съвременния градски комфорт. Апартаментът е с източно изложение, което осигурява естествена светлина през по-голямата част от деня и създава уютна атмосфера. Разпределението е функционално и включва входно антре, просторна всекидневна с кухненска част, самостоятелна спалня, баня с тоалетна и тераса, подходяща за отдих. Имотът се предлага по БДС, което дава възможност на бъдещите собственици да го довършат и обзаведат според своя вкус и стил. Към апартамента има подземно паркомясто , осигуряващо удобство и сигурност за вашия автомобил. Сградата е в процес на строителство с очаквано завършване през 2027 г., като се изпълнява с висококачествени материали и модерна визия, съчетаваща функционалност и естетика. Локацията в кв. Кайсиева градина предлага отлична инфраструктура, бърз достъп до централните части на града, както и близост до спирки на градски транспорт, магазини, училища, детски градини и зелени площи, което я прави изключително подходяща както за живеене, така и за инвестиция. Код на офертата: 230994 За повече информация и огледи: Виктория Дишлиева 0878 699 773