Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Галата
133 880 €
261 846.52 лв.

(1 653 €, 3 232.99 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:09 на 15 април, 2026 год.
Обявата е посетена 318 пъти.
Площ:
81 m2
Етаж:
3-ти от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Адмирал Риъл Естейт предлага за продажба двустаен апартамент, разположен в района на Галата, гр. Варна. Жилището е с обща площ от 81 кв м , разположено на трети етаж в новострояща се сграда. Разпределението е функционално и удобно, като включва просторна дневна с кухненска част, самостоятелна спалня, баня с тоалетна, килер, балкон и тераса, осигуряващи допълнително пространство и комфорт. Сградата е в процес на строителство, стартирало на 24.02.2026 г., като се очаква достигане на Акт 14 през есента на 2026 г. и въвеждане в експлоатация (Акт 16) през пролетта на 2027 г. Проектът се изпълнява с високо качество на строителство, съобразено със съвременните стандарти за енергийна ефективност и комфорт. Предвидена е възможност за закупуване на подземно или външно паркомясто, което осигурява удобство и сигурност за бъдещите собственици. Локацията в кв. Галата предлага спокойствие, чист въздух и близост до морето, съчетани с удобен достъп до града. В района се намират плаж Галата, зелени площи за отдих, хранителни магазини, заведения и спирки на градски транспорт, осигуряващи лесна връзка с централната част на Варна. Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция, поради добрата си локация, функционално разпределение и перспективи за развитие на района. Номер на обявата: 231022 . За повече информация и огледи: Николай Димитров 0896 88 43 73