Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Победа
158 000 €
309 021.14 лв.

(2 431 €, 4 754.62 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:34 на 16 април, 2026 год.
Обявата е посетена 135 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
1-ви от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Адмирал предлага ексклузивно за продажба двустаен апартамент, разположен в модерна сграда с Акт 16 в кв. Победа, гр. Варна. Жилището се намира на първи жилищен етаж и е с функционално разпределение, съобразено с нуждите на съвременното ежедневие. Състои се от входно антре, просторна всекидневна с кухненска част, самостоятелна спалня, баня с тоалетна и голяма тераса, която осигурява допълнително пространство за отдих. Към имота е включено паркомясто, разположено непосредствено пред терасата, което е съществено предимство и осигурява удобство за бъдещите собственици. Апартаментът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем, поради своята практичност и отлична локация. Предвидена е възможност за завършване до ключ на преференциална цена, което дава възможност имотът да бъде напълно съобразен с индивидуалния вкус на новия собственик. Локацията в кв. Победа е изключително комуникативна и удобна за живеене. В близост се намират Grand Mall, Mall Varna, както и множество хранителни магазини, аптеки и заведения. Районът предлага бърз достъп до централната част на града, както и удобен градски транспорт. В близост са разположени училища, детски градини и университети, което прави имота подходящ както за семейства, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. Агенция Адмирал оказва пълно съдействие при всички етапи на сделката, включително юридически и технически проверки, както и съдействие при банково финансиране при преференциални условия. Код на обявата: 230986