Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, м-т Добрева чешма
109 330 €
213 830.89 лв.

(1 286 €, 2 515.20 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 12:24 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 280 пъти.
Площ:
85 m2
Етаж:
2-ри от 3
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Агенция Admiral Real Estate предлага тристаен апартамент за продажба, разположен в предпочитаната местност Добрева чешма тиха и спокойна зона с бърз достъп до града. Имотът е част от малка жилищна сграда с етажност от три нива, като апартаментът се намира на втори етаж. Жилището е с обща площ от 85 кв.м и се предлага по БДС, което дава възможност за завършване и обзавеждане изцяло по вкус на новия собственик. Разпределението е функционално и удобно:коридор,просторна всекидневна с кухненски бокс,две самостоятелни спални,две бани,тоалет,тераса Апартаментът е с югоизточно изложение, което осигурява естествена светлина през по-голямата част от деня и създава уютна жилищна атмосфера. Към имота има прилежаща изба, а също така има възможност за закупуване на подземно паркомясто. Сградата е със стартирана през 2014 г. строителна година, което гарантира съвременни строителни стандарти и добро качество на изпълнение. Имотът е отличен избор както за постоянно живеене, така и за инвестиция. Код на офертата: 230987 За повече информация и огледи:Виктория Дишлиева-0878 699 773
За контакт:
0878699773
Брокер:
Виктория Дишлиева
0878699773
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Варна, м-т Добрева чешма
Обява: 1c177571778371984

109 330 €
213 830.89 лв.
История на цената
(1 286 €, 2 515.20 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, м-т Добрева чешма