Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, м-т Добрева чешма
109 990 €
215 121.74 лв.

(1 294 €, 2 530.84 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 12:24 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 139 пъти.
Площ:
85 m2
Етаж:
2-ри от 3
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Admiral Real Estate предлага за продажба тристаен апартамент в района на м-ст Добрева Чешма, гр. Варна.

Жилището е разположено на 2-ри етаж от общо 3 в тухлена сграда с АКТ 14.

🏡 Предимства на имота:

тих и спокоен район, подходящ за семейно живеене

малка бутикова сграда

добър достъп до града

хранителен магазин в близост

Възможност за закупуване на подземно паркомясто!

📑 Нашите услуги:
Агенция Admiral Real Estate извършва всички необходими юридически и технически проверки на имота, организира всички етапи на сделката до нейното финализиране и съдействаме за отпускане на банков кредит при преференциални условия от водещи банки в страната.

📌 Номер на обявата: 230988

📞 За повече информация и оглед:
0878 699 196 Абед Милхем
За контакт:
0878 699 196
Брокер:
Абед Милхем
0878699196
Офис: Варна , бул.Цар Освободител 109 А офис 12
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема