Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Варна, м-т Горна Трака
580 €
1 134.38 лв.

(10.18 €, 19.91 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 15:03 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 109 пъти.
Площ:
57 m2
Етаж:
1-ви от 6

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Адмирал Риъл Естейт отдава под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в района на Траката, гр. Варна. Жилището е функционално разпределено и се състои от самостоятелна спалня, дневен тракт с кухненски бокс, коридор, баня с тоалетна и тераса. Пространствата са добре организирани, създавайки уютна и комфортна среда за живеене. Апартаментът се отдава напълно обзаведен и оборудван с всички необходими мебели и електроуреди за едно домакинство, което позволява незабавно нанасяне без допълнителни инвестиции. Отоплението и охлаждането са решени посредством климатик, осигуряващ удобство през всички сезони. Локацията в района на Траката предлага спокойствие, зеленина и чист въздух, съчетани с удобен достъп до града. В близост се намират Св. Св. Константин и Елена, плажната ивица и крайбрежната алея, които предоставят отлични възможности за отдих и разходки. В района са разположени хранителни магазини, ресторанти и заведения, както и спирки на градски транспорт, осигуряващи връзка с централната част на града. Осигурен е бърз достъп до основни пътни артерии и центъра на Варна. Включено паркомясто и такса поддръжка в цената. Имотът е отличен избор за наематели, които търсят уютен, напълно оборудван дом в тиха и зелена среда, в близост до морето и същевременно с лесен достъп до градските удобства. Номер на обявата: 34707 За повече информация и огледи: 0877 662 887
Особености
Обзаведен
С паркомясто