Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Варна, Колхозен пазар
450 €
880.12 лв.

(6.08 €, 11.89 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:47 на 21 април, 2026 год.
Обявата е посетена 62 пъти.
Площ:
74 m2
Етаж:
3-ти от 5

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Адмирал Риъл Естейт отдава под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в района на Колхозен пазар, гр. Варна комуникативна и предпочитана локация с отлична инфраструктура и удобен достъп до всички части на града. Жилището е светло, топло и функционално, създаващо комфортна среда за живеене. Състои се от просторен дневен тракт с кухненски бокс, уютна самостоятелна спалня, баня с тоалетна и тераса. Пространствата са добре организирани и осигуряват удобство в ежедневието. Апартаментът се отдава напълно обзаведен и оборудван с всички необходими мебели и електроуреди за едно домакинство, което позволява незабавно нанасяне без допълнителни разходи. Отоплението и охлаждането са решени посредством климатик, осигуряващ комфорт през всички сезони. Локацията е едно от основните предимства на имота. В непосредствена близост се намират Колхозен пазар, Автогара Варна, множество супермаркети, магазини, аптеки, заведения и разнообразни търговски обекти. Районът предлага удобен достъп до главни пътни булеварди и бърза връзка с централната част на града. Осигурен е удобен градски транспорт чрез автобусни спирки в близост, което прави придвижването лесно и удобно. В района има още училища, детски градини и административни услуги. Имотът е отличен избор за сам човек или двойка, които търсят уютно, напълно оборудвано жилище в добре развит и комуникативен район на гр. Варна. Номер на обявата: 20510 За повече информация и огледи: 0877 662 887