Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Варна, Спортна зала
330 €
645.42 лв.

(5.5 €, 10.76 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:14 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 71 пъти.
Площ:
60 m2
Етаж:
6-ти от 6

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Адмирал Риъл Естейт предлага под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на гр. Варна Спортна зала. Жилището се отличава с функционално и практично разпределение, създаващо комфортна и уютна среда за живеене. Състои се от всекидневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и две тераси, които допринасят за допълнително удобство и светлина в имота. Апартаментът се отдава напълно обзаведен и оборудван с всички необходими мебели и електроуреди за едно домакинство, което позволява незабавно нанасяне без допълнителни разходи и време за обзавеждане. Имотът е готов да посрещне своите нови наематели с всички удобства за комфортен и модерен начин на живот. Отоплението и охлаждането са решени посредством климатици, осигуряващи комфорт през всички сезони на годината. Локацията е едно от основните предимства на имота. Спортна зала е един от най-развитите и търсени райони на гр. Варна, с отлична инфраструктура и бърз достъп до централната част на града. В непосредствена близост се намират магазини, супермаркети, училища, детски градини, аптеки, спирки на градски транспорт и всички необходими удобства за удобно ежедневие. Имотът е подходящ за сам човек или двойка, търсещи функционален, удобен и добре разположен дом в предпочитан район на града. Номер на обявата: 34889 За повече информация и организиране на оглед: 0877 662 887
Особености
Обзаведен