Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Варна, Младост 1
450 €
880.12 лв.

(11.25 €, 22.00 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:49 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 28 пъти.
Площ:
40 m2
Етаж:
4-ти от 8

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Адмирал Риъл Естейт предлага под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и добре развити райони на гр. Варна кв. Младост 1. Жилището се отличава с функционално и практично разпределение, осигуряващо комфортна и уютна среда за живеене. Апартаментът се състои от светъл и просторен дневен тракт с кухненски бокс, спалня, входно антре, баня с тоалетна и тераса. Имотът е с отлично изложение, което гарантира много естествена светлина и приятна топлина през целия ден. Апартаментът се отдава напълно обзаведен и оборудван с всички необходими мебели и електроуреди за едно домакинство, което позволява незабавно нанасяне без допълнителни разходи и време за обзавеждане. Отоплението и охлаждането са решени посредством климатици, осигуряващи комфорт през всички сезони на годината. Локацията е едно от основните предимства на имота. Кв. Младост 1 е предпочитан район с отлично развита инфраструктура и удобен достъп до всички точки на града. В непосредствена близост се намират супермаркети Lidl, Kaufland и Delta Planet Mall, множество магазини, заведения, аптеки, училища и детски градини. Районът предлага удобен градски транспорт с автобусни спирки на пешеходно разстояние, както и бърз достъп до основни булеварди и централната част на Варна. В близост има също спортни площадки, паркови пространства и фитнес центрове, осигуряващи удобство и комфорт в ежедневието. Имотът е подходящ за сам човек, двойка или работещи хора, търсещи функционален и уютен дом в комуникативен и отлично устроен район. Домашните любимци са добре дошли Номер на обявата: 34770 За повече информация и организиране на оглед: 0877 662 887