Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Възраждане 2
450 €
880.12 лв.

(4.89 €, 9.56 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 15:06 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 144 пъти.
Площ:
92 m2
Етаж:
3-ти от 8

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Адмирал Риъл Естейт отдава под наем напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в кв. Възраждане 2, гр. Варна. Жилището е функционално разпределено и предлага практична и уютна среда за живеене. Състои се от две самостоятелни спални, хол, отделен кухненски бокс с трапезария , баня, отделна тоалетна и тераса. Пространствата са добре организирани, осигурявайки удобство както за семейство, така и за съквартиранти. Апартаментът се отдава напълно обзаведен и оборудван с всички необходими мебели и електроуреди за едно домакинство, което позволява незабавно нанасяне. Отоплението и охлаждането са решени посредством климатици във всяка стая, гарантиращи комфорт през всички сезони. Локацията е изключително удобна и предпочитана за живеене. В непосредствена близост се намират Kaufland и Lidl, както и множество квартални магазини, аптеки, заведения и услуги от ежедневна необходимост. Районът разполага с детски градини и училища, както и зелени площи за отдих. Осигурен е удобен градски транспорт и бърз достъп до основни пътни артерии като бул. Трети март , което позволява лесно придвижване до централната част на града и останалите райони на Варна. Имотът е отличен избор за наематели, които търсят просторно, напълно оборудвано жилище в добре развит и комуникативен район. Номер на обявата: 11168 За повече информация и огледи: 0877 662 887