Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Трошево
550 €
1 075.71 лв.

(4.01 €, 7.84 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 15:04 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 96 пъти.
Площ:
137 m2
Етаж:
10-ти от 10

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Адмирал Риъл Естейт отдава под наем обзаведен многостаен апартамент, разположен в района на Трошево, гр. Варна. Жилището е функционално разпределено и предлага комфортна среда за живеене. Състои се от просторен дневен тракт с кухненски бокс, две самостоятелни спални, коридор, баня с тоалетна и тераса. Пространствата са добре организирани, което го прави подходящ както за семейство, така и за съквартиранти. Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван с всички необходими електроуреди за едно домакинство, което позволява незабавно нанасяне. Локацията е комуникативна и предпочитана за живеене. В непосредствена близост се намират Delta Planet Mall, Kaufland и Lidl, както и множество хранителни магазини, аптеки, заведения и услуги от ежедневна необходимост. Районът разполага с училища, детски градини и удобен градски транспорт. Осигурен е бърз достъп до основни пътни артерии и централната част на града, което прави имота изключително удобен за динамично ежедневие. Имотът е отличен избор за наематели, които търсят просторно и добре оборудвано жилище в развит район на гр. Варна. Номер на обявата: 9356 За повече информация и огледи: 0877 662 887