Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Левски 1
650 €
1 271.29 лв.

(8.67 €, 16.96 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:00 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 143 пъти.
Площ:
75 m2
Етаж:
6-ти от 6

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Адмирал Риъл Естейт отдава под наем обзаведен тристаен апартамент, разположен в кв. Левски, гр. Варна един от най-предпочитаните райони за живеене, отличаващ се със спокойна жилищна среда, отлична инфраструктура и удобен достъп до всички части на града. Жилището е разположено в сграда, строена през 2002 г., с асансьор и добре поддържани общи части. Апартаментът е с функционално разпределение и предлага комфортна и уютна среда за живеене. Състои се от просторен дневен тракт с кухненски бокс, две самостоятелни спални, коридор, санитарен възел и две тераси, които осигуряват допълнително пространство и удобство. Имотът се отдава обзаведен и оборудван с необходимите мебели и електроуреди за едно домакинство, което позволява незабавно нанасяне. Кухнята разполага с всичко необходимо, включително пералня със сушилня. Отоплението и охлаждането са решени посредством два климатика, а в по-малката спалня е монтиран радиатор Adax за допълнителен комфорт през зимните месеци. Към имота има открито паркомясто, разположено във вътрешния двор на сградата, с достъп чрез врата с дистанционно управление. В наемната цена са включени високоскоростен интернет и телевизия, което е допълнително удобство за бъдещите наематели. Домашни любимци са добре дошли при определени условия. Локацията е изключително удобна и комуникативна. В близост се намират Технически университет Варна, Висше военноморско училище Н. Й. Вапцаров , училища, детски градини и учебни центрове. Районът разполага с множество търговски обекти като Kaufland и Lidl, квартални магазини, аптеки, заведения и ресторанти. Осигурен е удобен градски транспорт и бърз достъп до централната част на града, Морската градина и основните булеварди на Варна. Имотът е отличен избор за семейство или наематели, които търсят просторно, напълно оборудвано жилище с паркомясто в развит и предпочитан район. Номер на обявата: 34688 За повече информация и огледи: 0877 662 887