Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Операта
650 €
1 271.29 лв.

(7.22 €, 14.12 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:50 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 82 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
4-ти от 4

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Адмирал Риъл Естейт предлага под наем напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в централната част на гр. Варна район Операта. Локацията е изключително престижна и комуникативна, с бърз достъп до всички ключови точки на града, административни институции и културни обекти. Жилището е с функционално разпределение и предлага комфортна и уютна среда за живеене. Състои се от две самостоятелни спални, просторен дневен тракт с кухненски бокс и трапезария, баня с тоалетна и тераса. Помещенията са добре организирани и създават удобство както за семейство, така и за споделено ползване. Апартаментът се отдава напълно обзаведен и оборудван с всички необходими мебели и електроуреди за едно домакинство, което позволява незабавно нанасяне. Отоплението и охлаждането са решени посредством климатик, осигуряващ комфорт през всички сезони. Допълнително предимство е наличието на слънчеви колектори за топла вода, което допринася за по-ниски разходи. Към имота е включено паркомясто, което е съществено удобство за централната част на града. Районът около Операта предлага отлична инфраструктура и разнообразие от удобства. В близост се намират Катедрален храм Св. Успение Богородично , пешеходната зона на центъра, множество магазини, супермаркети, заведения, ресторанти, аптеки, банки и административни учреждения. На разположение са училища и детски градини, както и удобен градски транспорт с бърз достъп до всички части на Варна. Имотът е подходящ за семейство, двойка или хора, които търсят просторен и удобен дом в сърцето на града. Номер на обявата: 24302 За повече информация и огледи: 0877 662 887